Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Pomysły - co gdzie i kiedy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Organizacja MOJT 2016 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Pomysły - co gdzie i kiedy!
Autor Wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
emila napisał:
nie chce mi sie wszystkiego czytac Razz

Nie chce mi się czytać Twojego posta... Wink

Ja za współpracę podziękuje.

MECHANIKA BLACHARSTWO, UŻYWANE CZĘŚCI DO HOND 92-00!!
Zawieszenia, wymiana części eksploatacyjnych, reperaturki, progi itp, spawanie wydechów, modyfikacje silników i osprzętu, SWAPY, używane części zamienne do Hond z lat 92-00– Zapraszam 888 231 409!
Pią Lip 03, 2015 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 03, 2015 11:30
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Osobiste wycieczki to proponuję po za forum. Nie mam ochoty słuchać/czytać (pewnie nie tylko ja) waszego pierdolenia na siebie nawzajem.
Pią Lip 03, 2015 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Filip po co te nerwy? Wakacje są, olej to... Very Happy

BTW. Dostałem od Edyty kosztorys z zeszłego roku. Poczytam, pomyślę i wybiorę co się opłaca, a co nie i jaką nowość wprowadzić... Wink

Zawieszenia, wymiana części eksploatacyjnych, reperaturki, progi itp, spawanie wydechów, modyfikacje silników i osprzętu, SWAPY, używane części zamienne do Hond z lat 92-00– Zapraszam 888 231 409!
Pią Lip 03, 2015 12:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Tak napisałem, żeby zapobiec dalszemu rozwojowi waszej dyskusji.

Wstawiaj kosztorys też chętnie poczytam Wink
Pią Lip 03, 2015 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emila
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
ze wzgledu na to ze mojt nie jest twoim zlotem heg tylko wszystkich oleje to twoje nadal dziecinne zachowanie bo nie robie tu NIC dla ciebie Smile

wczoraj na zlocie rozmawialismy z pania pilarczyk, wyrazila chec odwiedzenia nas na MOJCie jako gosc honorowy. co do kosztów przyjazdu: camaro przyjedzie calkowicie za darmo, jesli chcielibyśmy zeby byla nissanem trzeba pokryc koszta lawety co kosztuje ok. 1tys zl. wiec wiadomo co lepsze Smile

jedyne co to trzeba ustalic z nia termin zeby nie kolidowalo jej z jakims waznym wyjazdem.

31go bedzie we wlocku i mamy sie z nia spotkac wiec moge podpytac dokladnie czy ma juz jakies terminy na przyszly rok.
Pon Lip 06, 2015 08:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
No... Emila ustal termin na przyszły rok, rok przed czasem...

Zlot będzie organizowany przeze mnie miedzy innymi i wybrane osoby do pomocy. Jeśli wszyscy zaczną wprowadzać w życie swoje pomysły to będzie burdel nie zlot, nie rozumiesz? Z Edytą, Skałą i Pawłem rozmawiam o szczegółach co i jak prawdopodobnie zostanie zrobione na przyszłorocznym zlocie. Ty masz dać swój pomysł i na tym koniec. Czy się przyjmie - zdecydujemy... Jak się przyjmie to będziesz mogła sobie wtedy rozmawiać z Panią Pilarczyk. Każdy będzie miał rozdysponowane role.

EDIT. Post zmieniony...

Ostatnio zmieniony przez HEG8 dnia Pon Lip 06, 2015 15:40, w całości zmieniany 3 razy
Pon Lip 06, 2015 15:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzeju

Post Odpowiedz z cytatem
baushausha popieram Dawcia Very Happy
Pon Lip 06, 2015 15:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawwweL
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym zaczął na początek od przybliżonego terminu tego całego mojtaa nie od zapraszania gosci bo sie okaże ze gowno wyjdzie ze zlotu a tu pilarczyk z nissanem będzie gotowa do wyjazdu
Pon Lip 06, 2015 18:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emila
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
nie ma problemu Smile wiec sie nie wtracam Smile powodzenia w organizacji :*
Wto Lip 07, 2015 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bad boy
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
o ja ja tu widze haos...

Wto Lip 07, 2015 18:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
To jak ludziska, powoli trzeba coś zacząć organizować. Wypadałoby chociaż ustalić miejsce i datę.
Wto Wrz 22, 2015 11:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Na początku października zwołam spotkanie wszystkich zainteresowanych tematem - ustalimy wtedy czas, miejsce, z grubsza atrakcje, porozdzielamy kontakty i role... Wink

Wszystko po to, żeby na początku grudnia/przełomie roku ogłaszać wszem i wobec, że odbędzie się zlot...

Wto Wrz 22, 2015 17:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fasola
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Powiem tak ja co do samego siedzenia w osrodku sie nie zgodze bo to nuda... Ja bym to zrobil tylko na HM bo:
auta jest miejsce gdzie zgromadzic i poustawiac w miare z sesnem
miejsce na TA tez jest i moim zdaniem fajna sprawa
auto zaprezentowac tez jest jak i gdzie bo mozna przed wejscem do Hali ustatwic jakas "brame" i podjezdzac tam autem podchodzilyby do niego hostessy tak jak krzysiek mowil np z jakas ok czy "lubie to" a wlasciciel w tym czasie mialby mikrofon i opowiadal co zrobil itd na Wzorcowni (jesli jest taka opcja) taki wjazd auta raczej ciezko byloby zrobic z powodu ciasnoty)
na HM jest miejsce na konkursy jest gdzie przeciagac auto czy rzucac opona

ale to tylko moje zdanie Wink z mojej strony najbardziej zalezy mi zeby chociaz wpasc do Was bo że ktoś na teren HM czy tam gdzie bedzie wpusci Poloneza to bym sie zdzwili Razz mam nadzieje ze choc na after party bede mogl wpasc Wink

Nie Paź 04, 2015 15:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Zapisuję tutaj pomysły do przedyskutowania:
-hamownia
-zmiana logo MOJT, żeby było ładniejsze, nowocześniejsze, bardziej ekskluzywne i dobrze wyglądało za fotach
-sponsorzy/współpraca: BudMat, Yokohama, Lare, ISC, planet jdm, mapet tuning, venom24, autocentrum - trzeba będzie rozsyłać maile gdzie się da Smile
Nie Paź 04, 2015 23:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Hamownia by się przydała, zawsze to jakaś atrakcja, a jeśli chodzi o logo to stare jest całkiem spoko, ale jak coś to mogę zapytać znajomego grafika może by ogarnął coś lepszego

Pon Paź 05, 2015 09:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Paź 05, 2015 09:36
Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Organizacja MOJT 2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: