Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Pomysły - co gdzie i kiedy!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Organizacja MOJT 2016 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Pomysły - co gdzie i kiedy!
Autor Wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Pomysły - co gdzie i kiedy! Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie - rzucajcie luźne pomysły

1. Gdzie ma być MOJT
2. Co ma być na MOJT
3. Jak ogólnie sobie to wyobrażacie.

Każdy pomysł i podpowiedź mile widziana... Luźna gadka, bez spiny proszę... Very Happy

Wypisze wasze pomysły. Specjalnie, żeby już ich nie powielać - jeśli ktoś rzuci jeden pomysł, to reszta już niech nie roztrząsa... Będzie porządek... Wink

1. Filip - propozycja selekcji aut przed zlotem.
2. Konkursy, konkurencje:
-auto zlotu (wybierane przez komisję)
-przejazd pod tyczką (było w Sochaczewie - boski temat, kupa śmiechu i miłej zabawy)
-gleba
-król stęsów
-wojna air? może przyjadą jakieś furmanki na powietrzu
-car audio
-jakieś konkursy dla widowni (przeciąganie liny? zmiana koła na czas? rzut czymś tam?)
-konkurs dla beki koza zlotu
-najbardziej zmodyfikowane auto zlotu
-koło zlotu
3. ?

MECHANIKA BLACHARSTWO, UŻYWANE CZĘŚCI DO HOND 92-00!!
Zawieszenia, wymiana części eksploatacyjnych, reperaturki, progi itp, spawanie wydechów, modyfikacje silników i osprzętu, SWAPY, używane części zamienne do Hond z lat 92-00– Zapraszam 888 231 409!

Ostatnio zmieniony przez HEG8 dnia Pią Cze 26, 2015 19:42, w całości zmieniany 2 razy
Pią Cze 26, 2015 17:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Cze 26, 2015 17:46
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Trzeba określić czy ma być to zlot dla wszystkich (jak do tej pory) czy ma reprezentować jakiś poziom (chodzi mi o auta).
Osobiście bym pomyślał nad drugim rozwiązaniem z jakimiś domkami nad jeziorkiem czy coś w tym stylu Smile
Pią Cze 26, 2015 18:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Selekcja? Ogólnie widzę, że staje się to normalnością na zlotach. Mi średnio się to podoba, bo wtedy zlot zrobimy dla max 50 aut, może max 70 z całego kraju, jeżeli przygotujemy wszystko na odpowiednim poziomie.

Zloty w najbliższych terminach:
Brodnica - selekcja (wszystkie marki) - koszt 30PLN za wjazd z pasażerami
WLC - selekcja (wszystkie marki, 90% placki na glebie) koszt? Nie wiem
W połowie lipca - Tomaszów Mazowiecki - bez selekcji - tylko Honda - koszt 10PLN za wjazd z pasażerami
JapFest - selekcja w hooj (wszystko co Japońskie w naszym kraju) - koszt 100PLN za wjazd + każdy pasażer 100PLN

Ceny są różne. Więc najpierw trzeba myśleć, co można zaoferować, za jaki hajs i dopiero wtedy decydować - selekcja czy nie.

PS. A jak się Filip nie dostaniesz na zlot na własnym podwórku to jak się będziesz czuł? Wiesz dobrze, że u nas nie wszyscy mają tyle hajsu, żeby 80% wpieprzać w samochód i robić na grubo coby na zlot się dostać.

Tak jak mówię - posty bez spiny, traktować na luźno... Wink

Zawieszenia, wymiana części eksploatacyjnych, reperaturki, progi itp, spawanie wydechów, modyfikacje silników i osprzętu, SWAPY, używane części zamienne do Hond z lat 92-00– Zapraszam 888 231 409!
Pią Cze 26, 2015 18:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
WLC to 20-30zł, zależy kiedy zapłacisz.
Selekcja jest modna, bo czym jak nie autami przyciągnąć ludzi na zlot? Wiadomo, że nie byłaby to selekcja na poziomie raceismu tylko taka z przymrużeniem oka. Zawsze to przyciągnie ludzi kiedy na fejsbukowym wydarzeniu wstawisz ciekawsze auto z pieczątką ZAKWALIFIKOWANY.
Sądzę, że opcja selekcja w dzisiejszych czasach dodaje trochę zajebistości zlotowi Smile
Pią Cze 26, 2015 19:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Coś w tym jest... Wink Ok, to jedno, a pozostało jeszcze wiele do zrobienia... Very Happy

Pią Cze 26, 2015 19:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze opcje - 1/4, TimeAtack czy bez pojeżdżawek (czyli samo leżenie plackiem w miejscu jakie wybierzemy)??

Pią Cze 26, 2015 19:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno co bym widział na zlocie jeśli chodzi o konkursy:
-auto zlotu (wybierane przez komisję)
-przejazd pod tyczką (było w Sochaczewie - boski temat, kupa śmiechu i miłej zabawy)
-gleba
-król stęsów
-wojna air? może przyjadą jakieś furmanki na powietrzu
-car audio
-jakieś konkursy dla widowni (przeciąganie liny? zmiana koła na czas? rzut czymś tam?)
-konkurs dla beki koza zlotu Very Happy
-najbardziej zmodyfikowane auto zlotu
-koło zlotu

1/4 w wwku ciężki temat, a czy TA jest aż tak bardzo pożądane to nie wiem. W zeszłym roku niby fajnie się jeździło po parkingu. Tylko siedzenie na HM, a później przejazd w inne miejsce jest według mnie z dupy. Celowałbym raczej tylko w jedną miejscówkę.
Pią Cze 26, 2015 19:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Może być zwykła posiadówa w ośrodku, jeśli prowadzący będzie potrafił porwać za sobą tłumy.

Najpierw trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, co będzie czynione dopiero pod koniec tego roku. Do końca września objadę wszystkie ośrodki w promieniu 30km od Włocławka, Potestujemy co serwują, w jaki sposób i jak wyglądają pokoje... Wink

Pią Cze 26, 2015 19:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiek15255
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
1. Selekcja jak najbardziej za. Głównie z racji ograniczonego miejsca.
2. Jakaś budka z gastronomią mogłaby się pojawić.
3. Przejazd pod tyczką spoko opcja. Proponowałbym zakwalifikować taki konkurs jako najniższe auto zlotu bo wiadoma sprawa że nie wszystkie auta japońskie mają taką samą odległość od progu do ziemi czy od innego punktu zaczepienia. A tak to dach kwestia raczej bezdyskusyjna Smile.
4. Komora zlotu przede wszystkim.
5. Car audio też dobra opcja. W Hondach ciężko uzyskać fajny dźwięk więc fajnie by było podpatrzeć kogoś kto nie jeździ wydmuszką tylko konkretnie wygłuszył auto i ogarnął sprzęt grający Smile.
6. Auto zlotu.
7. Felga zlotu... połowa będzie Japan Racingów więc nie wiem jak miałoby wyglądać wybranie najlepszej.
8. Król stęsów oczywiście static.
9. Air ride może być za mało chętnych Hrm.
10. Konkursy typu przeciąganie liny itp. mogłyby być rozstrzygane kiedy będą podliczane głosy z innych konkurencji.
11. Może jakiś zespół chciałby się zaprezentować publiczności podczas zliczania głosów Smile.

Propozycja jakby miało wyglądać przedstawienie aut w konkurencjach. Obowiązkowo prezenter (nie Ibisz), który fajnie poprowadzi całą imprezę Smile Np. Mówi że zaprasza właściciela np. Kremowego sedana (Panie w tym czasie idą do auta i stoją przy nim (może z wielkim kciukiem "Lubie to"??)) a właściciel ma swoje 5 minut na opowiedzenie o autku Smile.

Jak nie będzie selekcji to bardzo ciężko będzie to wszystko ogarnąć Hrm Ewentualnie selekcja lekka czy auto się nadaje lub na zasadzie wcześniejszych zgłoszeń. Najlepiej jakby to było rozwiązane na profilu fb na wydarzeniu a zgłoszenia wysyłane na email. I tak jak mówi Filip foto w wydarzeniu z numerem auta i napisem Przyjety czy coś w tym stylu.

Wielu się obrazi albo stwierdzi, że ma dobrą furkę a się nie dostało no ale co poradzić....

Konkurencje fajnie jakby były oceniane przez grupę jak ostatnio. 4 osoby związane z motoryzacją. A konkurencję wybieraną przez publiczność pozostawiłbym tylko Idol publiczności.

Jednemu spodoba się koło drugiemu coś innego dlatego myślę że będzie to najlepsza opcja Smile
Sob Cze 27, 2015 00:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokii
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
A ja powiem tak. Im więcej konkursów tym bardziej w czasie rozciągnie się zlot. Patrze na to przez swój pryzmat,czyli 3-5 godzin i spadam do domu bo co ciekawsze wszystko zobaczyłem, TA czy tam ćwierć obejrzałem a reszta mi wisi. Selekcja spoko, żarcie być musi i to koniecznie i to nie żadne zapiekanki czy kebsy,ale karkówka i kiełba czyli smaczne i treściwe. Z konkursów to tyczka, komora, stęsy, przeciąganie czy tam rzut czymś-dla mnie to jest maks. Opowiadanie do mikrofonu o swoim aucie bym odpuścił-mało kto tego słucha. Dosyć się napatrzyłem na zlotach jak połowa ludzi przed podaniem wyników odjeżdża do domu. BMW nie liczę bo to jest BUM! Taki zlot ck.pl to majówka z BMW wciąga nosem. TA czy ćwierć-to lub to powinno być. Konkursy,wszystko po kolei. Nie tak jak na ck.pl, że ludzie czekali w kolejce do ćwierci a tu już komora zlotu wybierana i huj wie co jeszcze. Ogólnie podsumowując moją wypowiedź, lepiej mniej, a konkretnie i w sposób zorganizowany. Jeśli miałbym podać czas operacyjny to 10:30-16:30.
Sob Cze 27, 2015 09:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gała
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Selekcja jest mega fajną sprawą. Ostatnio widziałem co było akceptowane w Brodnicy/Ostródzie (nie pamietam) i ludzie tam byli bardzo wyrozumiali co do wyboru aut, także możemy podobnie podejść do sprawy.
Sob Cze 27, 2015 11:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Juz pare propozycji zostalo podane, podoba mi sie. Hmm najpierw ustalmy czy ten zlot to jeden dzien czy wiecej ? Ja strasznie jaram wlasnie sie klimatem typu: jakis osrodek trawka wkolo auta poustawiane gdziekolwiek nie jakos w rzedach itp... do tego odpalic grila, jakies jeziorko, po prostu posiedziec pogadac przy piwku. W wieruszowie na zlocie bylo opowiadanie o autach, sporo ludzi sie tym interesowalo, ale tam zlot byl 3 dni. Byla scena kanapa i kto chcial cos opowiedziec o aucie podjezdzal pod scene wchodzil siadal na kanapie i opowiadal, mial jakis tam czas 5-10min na opowiedzenie i juz, takze spoko opcja. Z konkurencji: Stance (tylko static lub podzielic na Static i AIR), jezeli duzo aut na powietrzu to Air battle, jezeli duzo aut bedzie to TOP 10 zlotu, male jakies nagrody a za 3 pierwsze miejsca jakies fajne, limbo (sporo zabawy), komora silnika ( tu trzeba sie zdecydowac czy patrzymy na to jak bardzo estetyczne czyste to jest, czy na estetyczny performance (np jakis konkret silnik z turbawka)), gleba zlotu (tu sie zastanawiam jak to rozegrac czy podpiac pod limbo czy oddzielnie (na sochaczewie byla to oddzielna konkurencja, mierzyli od najnizszego wytartego punktu, ciezka sprawa z ta konkurencja) , car audio ( tu patrzec pod katem czystosci i jakosci dzwieku, a nie to czy napier!@#a czy nie), moze cos takiego PERFORMANCE KING (tutaj bysmy ocenili jak auto zapieprza i jakie graty do niego sa wlozone patrzac pod wzgledem estetyki i ile to ma kuca)
Sob Cze 27, 2015 12:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Ogólnie - to chce zainteresować kolejną edycją zlotu Halę Mistrzów - tam będzie wszystko konkursy, muza, spikerka i inne atrakcje (chce zainteresować imprezą ludzi z ulicy, żeby zwiedzali, zależy też od kosztów). Po HM - after - czyli ośrodek, ale gdzie - to trzeba poszukać...

Wszystko w zamkniętym ośrodku też byłoby dobrze - bo nie trzeba będzie przepierdzielać pół miasta, żeby dojechać, ustawimy sie raz i jest spokój na dwa dni... Wink

Kwestia dogadania kosztów i przemyślenia co naprawdę może wyjść najlepiej.

Nie Cze 28, 2015 20:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FILIP
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Na HM będzie kiepski klimat. Ot zwykły spot/zlot jakich wiele. Według mnie trzeba pomyśleć o czymś bardziej ogarniętym.

Tak sobie teraz wpadłem na pomysł. Gdyby zorganizować HM (samą w sobie z wjazdem do środka) wstawić tam najlepsze auta. Zaś resztę dookoła na chodniku to też byłby fajny klimat. Na parkingu wtedy TA + drift i wszyscy zadowoleni Smile
Pon Cze 29, 2015 07:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Call_me
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
i dla przechodniów bilety po 5zł + np. dzieci do lat 12 za free i wtedy to wejscie na hale i ogólnie ant eren zlotu robiło by wrażenie. Do tego reklama w rmf maxx, radio hit, cw 24, kujawy i lokalne gazety.. ale wiadomo - koszty
Pon Cze 29, 2015 09:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Cze 29, 2015 09:33
Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Organizacja MOJT 2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: