Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Instalacja Igen na sekwencje

Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Lpg/Cng Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Instalacja Igen na sekwencje
Autor Wiadomość
Balcer1993
Sympatyk

Post Instalacja Igen na sekwencje Odpowiedz z cytatem
Czesc. Chce zaczerpnac troche teorii od Was .
Jesli mam instalacje I generacji i chce zmienic osprzet silnika (pelny wtrysk) to zeby podlaczyc gaz aby dzialalo to tak jak powinno musialbym zafundowac sobie instalacje sekwencyjna.
Chodzi mi o to jakie koszta mniej wiecej musial bym poniesc aby takiej przerobki dokonac? Czy jakas adnotacja w dowodzie rejestracyjnym by musiala byc o zmianie generacji instalacji?

Sob Wrz 29, 2012 17:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama

Sob Wrz 29, 2012 17:56
SiVy
Klubowicz
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
do przeróbki na sekwencje zostaje stary tylko zbiornik i przewody miedziane. Reszta do zdemontowania.

myśłe ze u gazownika jakieś 1500zł zapłacisz.

nie trzeba zgłaszać przeróbki.

pozdr

Sob Wrz 29, 2012 20:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balcer1993
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Czyli koszt nie maly.
Dzieki za informacje Very Happy

Sob Wrz 29, 2012 21:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Nie musisz kłaść sekwencji przy przejściu na pełen wtrysk...

MECHANIKA BLACHARSTWO, UŻYWANE CZĘŚCI DO HOND 92-00!!
Zawieszenia, wymiana części eksploatacyjnych, reperaturki, progi itp, spawanie wydechów, modyfikacje silników i osprzętu, SWAPY, używane części zamienne do Hond z lat 92-00– Zapraszam 888 231 409!
Nie Wrz 30, 2012 05:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balcer1993
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Tzn bede mogl pozostac na tej I generacji ? Domyslam sie ze jest to mozliwe ale czy to bedzie tak jak byc powinno ?

Nie Wrz 30, 2012 05:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
maniu_PCC
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
moja siostra przy pełnym wtrysku ma zwykłą instalację, tylko że tam jest pionowa przepustnica (ale to chyba nie ma dużego znaczenia). instalacja chodzi normalnie, problemów żadnych nie ma. jedyna wada to to że jest muł Very Happy

Nie Wrz 30, 2012 11:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HEG8
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Zadzwoń do Lune, on przecież ma mpfi i zwykły gaz i raczej udzieli Ci odpowiednich informacji, Z tego co się orientuje to napewno zmieniasz blos'a, co z resztą podzespołów - nie wiem, nie moja dziedzina... Wink

MECHANIKA BLACHARSTWO, UŻYWANE CZĘŚCI DO HOND 92-00!!
Zawieszenia, wymiana części eksploatacyjnych, reperaturki, progi itp, spawanie wydechów, modyfikacje silników i osprzętu, SWAPY, używane części zamienne do Hond z lat 92-00– Zapraszam 888 231 409!
Nie Wrz 30, 2012 19:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balcer1993
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Na dzien dzisiejszy odpuszczam pelen wtrysk i jezdze tanio na lpg . Potem sie pomysli . Dzieki wszystkim za odpowiedzi

Nie Wrz 30, 2012 19:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Lune
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Zeby mieć gaz na mpfi z I gen na Blosie ( tak z grubsza ):
- Blos,
- Parownik minimum 140KW jeśli mowa o MPFI ( na mniejszym będzie miał ubogo w wyższych partiach obrotów ),
- Emulator wtrysków,
- Emulator lambdy ( choć to nie jest konieczne ),
- Jakiś wskaźnik napięcia lambdy, aby było chociaż mniej więcej jak go ustawić. Olej sobie mity ustawiania na analizatorze spalin, bzdura kompletna...
- najlepiej seryjny gumowy rękaw od b7 lub coś w ten deseń,

Koszta możesz sobie podliczyć np. na allegro. Dolicz do tego jakieś kabelki, przekaźnik etc. Jakby co to wal śmiało, pomogę. Oczywiście sekwencja to nie jest, ale jedzie to i przy dobrym ustawieniu jest oszczędnie.
Pozdr
Czw Paź 04, 2012 11:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nostro
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
przekładka jest bardzo korzystna, dynamika jazdy, eksploatacja silnika. Dobrą sekwencje (przód) jestem w stanie załatwić za koło 500zł, Stag 300, Diego G3 itp w bardzo dobrym stanie + robocizna - ja biorę około 300zł. Kilka osób skorzystało i są strasznie zadowolone. Wystrojenie wszystkiego w cenie. Blosa miałem, fajna zabawka ale jednak czuć delikatny spadek mocy, czasami problem z jałowymi. Sekwencja gazu to sekwencja gazu Razz

Czw Paź 04, 2012 12:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SiVy
Klubowicz
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
analizatora spalin używa się do gaźników

Czw Paź 04, 2012 14:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lune
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Sivy - Krąży instrukcja regulacji blosa ( na forum forda bodajże ) i tam jest właśnie napisane o analizatorze, dlatego napisałem by tą kwestie olać akurat Smile
Czw Paź 04, 2012 15:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Paź 04, 2012 15:23
Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Lpg/Cng Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: