Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Polecamy

Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Główne forum Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Polecamy
Autor Wiadomość
Adamned
klubowicz
klubowicz

Post Polecamy Odpowiedz z cytatem
Wpadłem na pomysł, żeby utworzyć nowy temat (dział), w którym każdy z nas będzie miał okazję polecić np. warsztat, miejsce spotkań, dobrą miejscówkę na robienie zdjęć naszych aut, czy cokolwiek innego, nie koniecznie związanego z motoryzacją (knajpę, sklep, gej-klub itp, itd.). Może ktoś z was ma jakieś znajomości, gdzie można załatwić coś bez kolejki, czy ze zniżką, a może sam się czymś zajmuje i chciałby zrobić sobie auto-reklamę! Np SiVy może zareklamować swój "SS Garage", który ja i nie tylko z czystym sumieniem możemy polecić Wink Wpisujcie swoje propozycję właśnie tutaj!

Ja zacznę o reklamy firmy "SUNWEST" na ul. Toruńskiej 104i (wjazd zaraz przed giełdą) gdzie można przyciemnić sobie szyby, jak również wstawić porządny tłumik Ulter-a! Robiłem tam swój tłumik i jestem bardzo zadowolony! Polecam!

Nie Wrz 20, 2009 09:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Wrz 20, 2009 09:17
ZNag
Sympatyk

Post Re: Polecamy Odpowiedz z cytatem
Adamned napisał:
Ja zacznę o reklamy firmy "SUNWEST" na ul. Toruńskiej 104i (wjazd zaraz przed giełdą) gdzie można przyciemnić sobie szyby, jak również wstawić porządny tłumik Ulter-a! Robiłem tam swój tłumik i jestem bardzo zadowolony! Polecam!

Ja też tam zakładałem tłumiczek i również polecam ten zakład.

Ze swojej strony polecam również "Club i Restauracja Impresja" na ul. Bojańczyka 21. Bardzo fajny klimacik, smaczne jedzenie (wiadomo, to już jest kwestia gustu) no i lokal otwarty jest do późna. Very Happy Polecam!

Nie Wrz 20, 2009 11:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barkley
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
To ja polecam "Club Imperium" kazdy chyba wie gdzie jest:D klub kilka klas lepszy od bravo:P

Nie Wrz 20, 2009 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Largo
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
Sunwest polecam sam zakładałem tam tłumik, do jedzenia moge polecic metropolis w toruniu na podmurnej fajkne tanie jedzonko w niezywklej scenerii

jak znam zycie to SiVy poleci Ambrozje i kotlety RazzVery Happy

Nie Wrz 20, 2009 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
gorzyk
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Largo napisał:

jak znam zycie to SiVy poleci Ambrozje i kotlety RazzVery Happy

jeżeli Ambrozja to tylko befsztyk Very Happy

Polecam gorąco Smile

PRELUDE - Ponad Racjonalne Ewidentne Ludzkie Upodobanie Do Ewenementu

Cham i prostak a po 22 władza w A8.
Nie Wrz 20, 2009 13:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamned
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Club Imperium od jakiegoś czasu już nie istnieje Wink

PS. "Ambrozja" rządzi!!! Very Happy

Nie Wrz 20, 2009 19:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamned
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam sklep z częściami samochodowymi w tym nowym pasażu na rogu ulic P.O.W. i Pułaskiego (obok butów). Mają tam naprawdę dobre ceny, np:
- chłodnica - 210zł
- sworzeń wahacza dolnego - 35zł
- sonda lambda 4-żyłowa razem z wtyczką - 150zł
- reperaturki błotników tylnych - 60zł/szt
tel. 664194299

Wto Paź 06, 2009 07:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yogi
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
a ja nie polecam (jesli mowa o tym samym, jadac od placu p prawej stronie obok sklepu z butami) koles jest jak dla mnie kawał..bip.. wszystko ładnie pieknie jesli u niego kupujesz ale jak masz reklamacje i chcesz zwrot pieniedzy bo odbierasz juz 4 raz czesc która (tym razem ma byc dobra a nie jest no chyba ze integra przypomina astre) no to jest juz problem, w sumie dzieki niemu ejstem 160 zł w plecy.

http://hondateam.phorum.pl/viewtopic.php?t=390
Wto Paź 06, 2009 12:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Box19 sport/cupe
Klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
mi tez pomylil repareturki jak byk zapisalywal przymnie coupe a zamowilw od HB naszczescie blacharz powicinal potrzebne kawalki

Wto Paź 06, 2009 12:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barkley
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
ja tez go nie polecam! na glupie kable WN kazal mi czekac 4 dni;// stracilem tylko 20 zl zadatku. Wspolczuje Yogi ;/

Natomiast jezeli chodzi o czesci to juz bardziej polecam na okrzei na przeciwko karczmy ta hurtownie;)) ceny mniej wiecej takie jak na allegro..a i utargowac sie mozna ;d

Wto Paź 06, 2009 13:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kocel
klubowicz
klubowicz

Post Odpowiedz z cytatem
A ja z kolei bardzo polecam sklep z częściami na POW. Niewiem Yogi czy to nie ten właśnie odradzałeś,ale na 99% tak...

Nigdy nie miałem problemu,ceny dużo niższe niż w Focie czy intercarsie.
Do tego zawsze miałem graty na drugi dzień. Nigdy nie zostawiałem zaliczek. Ze zwrotami też nie było problemu-części przychodziły-patrzyłem czy się zgadza i dopiero je kupowałem.

Był nawet chętny do obgadania tematu zniżek dla naszego klubu, czy tam jakiegoś drobnego sponsoringu.
Naprawdę bardzo spoko gość, ale może to też dlatego, że pierwszy raz byłem u niego z jego kolegą/klientem, który bierze od niego części za naprawdę gruuuby hajs.

Wto Paź 06, 2009 14:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iparts
Sympatyk

Post Odpowiedz z cytatem
iParts.pl poleca zapoznania się z nową ofertą skierowaną do posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Na tej stronie https://www.iparts.pl/artykuly/iparts-pl-partnerem-karty-duzej-rodziny,419.html opisane są wszystkie warunki oraz wymogi dotyczące korzystania z tej oferty.

Pon Cze 10, 2019 15:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pon Cze 10, 2019 15:05
Odpowiedz do tematu    Forum .:HONDA TEAM:. Strona Główna » Główne forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: